آسایاد

نقطه شروع یادگیری

پرداخت و دانلود فوری
خانه / برنامه نویسی / سی شارپ / آموزش پروژه محوره سی شارپ - سیستم فروشگاه / آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه – ۷. تحلیل و طراحی کامل پایگاه داده فروشگاه

آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه – ۷. تحلیل و طراحی کامل پایگاه داده فروشگاه

تحلیل و طراحی کامل پایگاه داده فروشگاه

۷. تحلیل و طراحی کامل پایگاه داده فروشگاه در SQL Server

مدت ویدئوی آموزشی ۳۲ دقیقه

 

۱۰ هزار تومان

 

دانلود فوری ویدئو

(با دانلود یکجا دوره، ۳۳ درصد بیشتر صرفه جویی کنید)

 

 

درباره این ویدئوی آموزشی:

تقریبا تمام پروژه های نرم افزاری داده هاشون رو در پایگاه داده یا Database ذخیره میکنند. پایگاه داده در واقع محلی برای نگه داری داده هاست که بعد میتونید اون رو مدیریت کنید و به کمک اون از داده های خام (Data)، اطلاعات مفید (Information) استخراج کنید. در پروژه سیستم فروشگاه هم باید اطلاعات کالاها، مشتریان و کاربران سیستم (فروشنده) را که در واقع جز اطلاعات اولیه یک فروشگاه هستند را در پایگاه داده ذخیره کنیم. به این ها موجودیت (Identity) هم گفته میشه.

در هر سیستم یکسری ارتباط ها (Relationship) بین موجودیت ها وجود داره که ثبت اطلاعات این ارتباط ها هم میتونه مهم باشه. در سیستم فروشگاه بین کالا، مشتری و فروشنده (فروشنده) عمل خرید وجود داره و ما باید این ارتباط رو در پایگاه بوجود بیاریم و اطلاعات فاکتورها رو هم ثبت کنیم. در  ویدئوی آموزشی این جلسه بطور کامل پایگاه داده فروشگاه رو تحلیل میکنیم و بررسی جدول ها، فیلدها، کلیدهای اصلی و خارجی و ارتباط بین جدول ها رو خواهیم داشت. در نهایت پایگاه داده فروشگاه رو در نرم افزار SQL Sever Managemet که یکی از قدرتمندترین نرم افزار های مدیریت بانک اطلاعاتی هست طراحی و ایجاد میکنیم. البته گفتنی که آموزش های این ویدئو گام به گام و به زبان ساده هست. پس شما رو به مشاهده این ویدیو دعوت میکنم.

 

* راستی که دوست دارید درمورد ایجاد پایگاه داده، دستوراتی مثه درج، ویرایش، حذف، انتخاب، جستجو، فیلتر و … به سرعت و خیلی کامل اطلاعات بدست بیارید و یاد بگیرید، پیشنهاد میکنم حتما دوره آموزش کامل پایگاه داده SQL در #C رو دنبال کنید.

 

خب بعد از اینکه پایگاه داده فروشگاه رو طراحی کردیم،نظرتون چیه که بریم و پایگاه داده مون رو به پروژه مون در ویژوال استودیو متصل کنیم.

Real Time Web Analytics