آسایاد

نقطه شروع یادگیری

پرداخت و دانلود فوری
خانه / برنامه نویسی / سی شارپ / آموزش پروژه محوره سی شارپ - سیستم فروشگاه / آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه ۱۰. ایجاد و باز کردن کانکشن (Connection)

آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه ۱۰. ایجاد و باز کردن کانکشن (Connection)

ایجاد و باز کردن کانکشن connection در c#

۱۰. ایجاد و باز کردن کانکشن (Connection)

مدت ویدئوی آموزشی ۷ دقیقه

 

۱ هزار تومان

 

دانلود فوری ویدئو

(با دانلود یکجا دوره، ۳۳ درصد بیشتر صرفه جویی کنید)

 

 

درباره این ویدئوی آموزشی:

برای ثبت اطلاعات در پایگاه داده، حداقل نیاز به دو تا کار قبل از کد نویسی اصلی داریم. کار اول اینه که در قسمت Using ها سرآیند مرتبط با دستورات SQL یعنی sqlclint  رو فراخونی کنیم تا دستورات SQL رو که میخواهیم در برنامه نویسی #C استفاده کنیم رو بشناسه و بعد از اون ابتدا یک اتصال (connection) ایجاد کنیم که به پروژه مون بگیم که از کدوم پایگاه داده میخواهیم استفاده کنیم و بعد از اون بتونیم اطلاعات مورد نظرمون رو تو جدول پایگاه داده ثبت کنیم.

در ویدئوی آموزشی این جلسه یاد میگیریم که چطور پایگاه داده ای در SQL Server ایجاد کردیم و در دو جلسه قبل تر به ویژوال استودیو متصل کردیم رو به پروژمون متصل کنیم و بتوینم بعد از این روش کار کنیم. دقت کنید ممکن هست شما پایگاه داده های مختلفی داشته باشید و اون رو به ویژال استودیو معرفی هم کرده باشید اما در این جلسه یاد میگیریم که چطور با کدنویسی به زبان #C به دیتابایس متصل بشیم یا به عبارت دیگه connection ایجاد کنیم و اون connection رو باز کنیم تا برای درج اطلاعات در جدول کاربر آماده بشه. آموزش این ویدئو بصورت گام به گام و به زبان ساده هست و از یادگیری لذت خواهید برد. پس شما رو به مشاهده این ویدیو دعوت میکنم.

 

بعد از اینکه کانکشن رو ایجاد کردیم دیگه نوبت برنامه نویسی برای درج اطلاعات کاربر در جدول پایگاه داده هست.

Real Time Web Analytics