آسایاد

نقطه شروع یادگیری

پرداخت و دانلود فوری
خانه / برنامه نویسی / سی شارپ / آموزش پروژه محوره سی شارپ - سیستم فروشگاه / آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه ۱۴. ایجاد و کد نویسی فرم افزودن مشتریان

آموزش پروژه محوره سی شارپ سیستم فروشگاه ۱۴. ایجاد و کد نویسی فرم افزودن مشتریان

ایجاد و کدنویسی فرم افزودن اطلاعات مشتریان

۱۴. ایجاد و کد نویسی فرم افزودن اطلاعات مشتریان

مدت ویدئوی آموزشی ۲۸ دقیقه

 

۱۰ هزار تومان

 

دانلود فوری ویدئو

(با دانلود یکجا دوره، ۳۳ درصد بیشتر صرفه جویی کنید)

 

 

درباره این ویدئوی آموزشی:

در یک فروشگاه بزرگ ممکن است تعداد زیادی مشتری وجود داشته باشد. بسیاری از مشتریان یک فروشگاه میتوانند جز مشتریان دائمی فروشگاه باشند. ثبت اطلاعات مشتریان دائمی علاوه بر امکان دادن کد اشتراک و خرید تلفنی و .. میتواند در موارد دیگر نیز بسیار مهم باشد. داده های مرتبط با مشتریان، از جمله اطلاعات ارزشمندی هستند که مدیران فروشگاه می توانند از آنها گزارشات و اطلاعات بسیار مفیدی را اسخراج کنند. از جمله اینکه هر مشتری چه میزان خرید نموده، میزان مشتریان هر منطقه برای کارهایی مثل تبلیغات، علایق مشتریان و … بنابراین ثبت اطلاعات مشتریان دائمی میتواند بسیار ارزشمند باشد.

در ویدئوی اموزشی این جلسه یاد میگیریم که چطور یک فرم جدید (فرم مشتری) را به پروژه مون در ویژوال استودیو اضافه کنیم، فرم مشتری را طراحی میکینم و ابزارها رو بهش اضافه میکنیم، فیلدهای ورودی کاربر را بررسی میکنیم، عمل درج مشتریان در جدول moshtari در پایگاه داده رو انجام میدیم و بعد فیلدها رو خالی میکینم و یک پیام مناسب بعد از درج به کاربر نشون میدیم. در این ویدئو میبینید که با استفاده از قدرت زبان برنامه نویسی سی شارپ (#C) همه این کارها رو براحتی انجام میدیم. البته همه این اموزش ها بصورت گام به گام و به زبان ساده هستند. پس شما رو به دیدن این آموزش دعوت میکنم.

 

تا اینجا تونستیم فرم افزودن مشتری رو بسازیم و اطلاعاتش رو درج کنیم، حالا بیام باهم ببینیم که چطور میتونیم یک کد اشتراک یکتا برای هر مشتری تولید کنیم.

Real Time Web Analytics