آسایاد

نقطه شروع یادگیری

خانه / وبلاگ / محبوب ترین برنامه های ایرانی اندروید گروه مذهبی

محبوب ترین برنامه های ایرانی اندروید گروه مذهبی

در ایران یکی از حوزه هایی که توش برنامه های موبایلی موفق و محبوب پرشماری وجود داره حوزه مذهبی و فرهنگی هست. توسعه دهندگان ایرانی اندروید تو حوزه مذهبی خوب نیازهای کاربران رو شناسایی کردند. برنامه هایی که در این گروه تولید شده جز پرمخاطب ترین برنامه های موبایلی در ایران نیز هستند. ما در این مقاله سعی کردیم پرمخاطب ترین و محبوب ترین برنامه های ایرانی اندروید که توسط توسعه دهندگان ایرانی در حوزه مذهبی تولید شده اند رو بررسی کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

 

محبوب ترین برنامه های ایرانی اندروید در دسته مذهبی و فرهنگی

بررسی پرطرفدارترین اپلیکیشن های ایرانی اندروید گروه مذهبی

 

 

 

 

  • برنامه تقویم اذان گو بادصبا

اپلیکیشن باد صبا بی شک یکی از موفق ترین اپلیکیشن های ایرانی اندروید در گروه مذهبی است. باد صبا جوایز بسیاری کسب کرده است. برنامه باد صبا توسط شرکت پیشگامان موج تلفن همراه (موج همراه) تولید شده است و بصورت رایگان در بازار عرضه شده و تا کنون بیش از ۴ میلیون بار دانلود شده و رضایت مندی ۹۴ درصدی بر اساس رای کاربران را کسب کرده است.

علت اصلی موفقیت و محبوبیت اپلیکیشن باد صبا قطعا به تیم تولید کننده اش بر میگردد. شرکت پیشگامان موج تلفن همراه بصورت تخصصی بروی تولید اپلیکیشن های مذهبی برای کاربران موبایلی متمرکز هست.

 

 

  • قرآن صوتی حبل المتین

برنامه قرآن صوتی حبل المتین هم توسط تیم موج همراه تولید شده است. این اپلیکیشن هم مانند برنامه باد صبا مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته و بیش از ۱ میلیون بار از بازار دانلود شده. برنامه حبل المتین رای مثبت ۹۳ درصدی کاربرانش رو جذب کرده و جز محبوب ترین برنامه های ایرانی اندروید در گروه مذهبی است.

اپلیکیشن قرآن صوتی حبل المتین شامل ترتیل های قاریان برجسته، ترجمه فارسی و گویا، ترجمه به چند زبان دیگر و همچنین تفسیرهای مختلف است. در یک کلام حبل المتین توانسته یک برنامه کامل در بین نرم افزارهای قرآنی باشد و رضایت کاربرانش را به دست آورد. همین امر باعث شده تا جوایزی رو در همین راستا کسب کند.

 

 

  • مفاتیح الجنان

برنامه مذهبی مفاتیح الجنان هم یکی دیگر از برنامه های محبوب اندرویدی در گروه مذهبی هست. این برنامه توسط توسط موسسه مبین موبایل در بازار عرضه شده است. برنامه مفاتیح الجنان تا کنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده و رضایت مندی ۸۹ درصدی کاربرانش را دارد.

تیم موسسه مبین موبایل یکی از موفق ترین تیم های ایرانی تولیدکننده اپلیکیشن موبایل هستند که تمرکز اصلی آنها بروی تولید برنامه های مذهبی است. غیر از برنامه محبوب مفاتیح الجنان چند اپلیکیشن مذهبی دیگر نیز توسط مبین موبایل تولید شده که آنها نیز مورد استقبال خوبی قرار گرفته اند.

 

 

 

اگر شما هم به برنامه نویسی موبایل علاقه مند هستید و دوست دارید برنامه نویسی اندروید را فرا بگیرید، پیشنهاد می کنم فرصت را از دست ندهید و دست بکار شوید. اگر چیزی نمیدانید مهم نیست، ما تمام آنچه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید نیاز هست را مرحله به مرحله در اختیارتان قرار خواهیم داد.

از کجا باید شروع کنم؟ حالا وقت آن رسیده که «نقطه شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید» را مطالعه کنید.

Real Time Web Analytics