آسایاد

نقطه شروع یادگیری

خانه / به جمع مدرسین آسایاد بپیوندید

به جمع مدرسین آسایاد بپیوندید

بزرگترین اشتباهی که یک شخص در زندگی می تواند انجام دهد این است که از چیزی که بیشترین لذت را از آن می برد امرار معاش نکند. مالکوم فوربس
سلام!
اگه شما هم به این درجه رسیدید که میتونید دانش خودتون رو به دیگران هم منتقل کنید بهتون تبریک میگم. در آسایاد این فرصت مهیاست تا بتونیم با کمک هم فرآیند یادگیری رو به کاری بخش تبدیل کنیم.خیلی ها به دنبال یادگیری مهارت ها و دانش شما هستند. پش شما میتونید با آموزش دادن مهارت هاتون هم به دیگران برای یادگیری بهتر کمک کنید و هم از فروش آموزش هاتون کسب درآمد کنید و پول بدست بیارید.

 

چه نوع آموزشی باید تولیدکنید؟

ما صرفا فروشنده فایل های آموزشی نیستیم. هدف ما ارزش آفرینی با کمک به مردم برای یادگیری بهتر و آسانتر هست. پس به دنبال آموزش به زبان راحت و صمیمی هستیم تا هر کسی به راحتی بتونه با آموزش های شما ارتباط برقرار کنه. پیشنهاد میکنیم آموزش ها تون رو به بخش های کوتاه چند دقیقه ای تقسیم کنید. به اون چیزی میخواهید آموزش بدید مسلط باشید و بتونید اگه سوالی برای کسی پیش اومد پشتیبانی کنید.

 

در چه زمینه هایی می تونید آموزش تولید کنید؟

هر چیزی که بهش تسلط دارید و بتونید اون رو آموزش بدید. قطعا افراد زیادی به دنبال دانش و مهارت های شما هستند. نگران تکراری بودن عنوان آموزش ها نباشید شما به زبان خودتان و با دانش خودتان دوباره ان را آموزش دهید. پس هر آموزشی در آسایاد جایگاه خاص خودش را دارد و محدود به زمینه خاصی نیست. در هر زمینه ای مهارت دارید به ما اعلام آمادگی کنید.

 

چطور فیلم آموزشی تولید کنید؟

نگران نباشید چون ما همه چیز رو در این مورد به شما یاد خواهیم داد. ما آسایادی ها تو این راه کنار شما هستیم و از شما حمایت میکنیم.

 

به خودتون اعتماد داشته باشید، وقتش رسیده که از دانش و مهارت هاتون کسب درآمد کنید و با اینکار به دیگران هم کمک کنید.

برای شروع همکاری فرم زیر رو پر کنید!

 

فرم پذیریش مدرس

مرحله 1 از 2

50%
  • اطلاعات اولیه

    از این اطلاعات برای ارتباط با شما استفاده خواهیم کرد
Real Time Web Analytics