آسایاد

نقطه شروع یادگیری

خانه / برنامه نویسی / اندروید / نقطه شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید

نقطه شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید

به دنیای اندروید خوش آمدید! خوشبختانه شروع کار برنامه نویسی اندروید بسیار راحت است و شما حتی بدون نیاز به  یک گوشی اندرویدی و با نصب چند برنامه می توانید اولین برنامه خود را بنویسید. اگر چیز زیادی از اندروید، برنامه نویسی و برنامه نویسی موبایل برای اندروید نمی دانید اصلا نگران نباشید، چون تمام آنچه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید نیاز هست را در اختیارتان قرار می دهیم و یادگیری را برایتان آسان و لذت بخش می کنیم چون این هدف آسایاد هست. پس راحت باشید و از یادگیری اندروید لذت ببرید.

 

از کجا باید شروع کنم؟

پیشنهاد میکنیم قبل از حتی نصب برنامه های مورد نیاز کمی در مورد اندروید بیشتر بدانید. با یک نگاه به تاریخچه اندروید اطلاعات خوبی درباره اندروید و نسخه مختلفش می توانید بدست بیاورید. بعد از آن هم برای اینکه هم اطلاعتان در مورد اندروید بیشتر شود و هم با انگیزه بیشتری یادگیری برنامه نویسی اندروید را دنبال کنید بهتر است خوب بدانید چرا باید برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرید، بعد خواندن مطالب گفته شده بی صبرانه منتظران هستیم تا شما را تا تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید همراهی کنیم.

 

نرم افزارهای مورد نیاز را دانلود و نصب کنید

اگر مطالبی که گفته شد رو به خوبی مطالعه کرده باشید خیلی چیزها در مورد اندروید دستتون اومده و حالا شما برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید آماده اید. وقتش رسیده که ابزارهای مورد نیاز رو دانلود کنید. پس به «دانلود و نصب نرم افزارهای برنامه نویسی اندروید» برید. ما اونجا به زبان ساده هم ابزارها رو معرفی کردیم و هم مراحل نصب و هر کدومشون رو برای کاربران ایرانی توضیح دادیم.

 

یادگیری برنامه نویسی اندروید را شروع کنید

خب اگه ابزارها رو نصب کردید بهتون تبریک میگم! حالا چیزی نیاز ندارید جز یک آموزش خوب. خیالتان راحت ما بهترین آموزش های دنیا که توسط بهترین موسسات آموزشی و اساتید تهیه شده را برای یادگیری هرچه بهتر شما فراهم کرده ایم.

برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید «دوره توسعه نرم افزار اندروید با جاوا» یکی از بهترین گزینه ها است. این دوره توسط موسسه آموزشی لیندا تهیه شده و مدرس آن لی بریملو هست. این دوره شامل فیلم های کوتاه آموزشی است که لذت یادگیری را دو چندان میکند. لی بریملو در این دوره به زبان ساده و صمیمی هر آنچه برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید نیاز است را توضیح داده. از نحوه و مراحل نصب و تنظیم ابزارها گرفته تا توسعه و انتشار اپلیکیشن اندرویدی تون. شاید الان بگید خب زبانش که فارسی نیست. خیالتون راحت، آسایاد برای شما ایرانیان عزیز تمام فیلم های این دوره رو با دقت ترجمه و زیر نویس فارسی کرده تا از یادگیری بیشتر لذت ببرید.

 

یک پیشنهاد ویژه هم براتون داریم، «دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده (۲۰۱۶)» که بی شک یکی از کاملترین پکیچ های آموزش ویدیویی فارسی برنامه نویسی اندروید هست. دوره ی آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده مجموعه آموزش هایی هست که در آن مباحث فوق مقدماتی تا فوق پیشرفته برنامه نویسی اندروید به زبان ساده و با مثال بیان شده است. ویژگی خوب دیگه این دوره اینه که مدرس این دوره یعنی مهندس سعید نوشادی پشتیبان مستقیم شماست و هر سوالی داشتید می تونید ازش بپرسید تا شما رو راهنمایی کنه.

 

 

ما در طول یادگیری برنامه نویسی اندروید همراه شما هستیم. حالا نوبت شماست.

آستین هایتان را بالا بزنید، یادگیری را شروع کنید و به جمع توسعه دهندگان موفق اندروید بپیوندید.

 

 

Real Time Web Analytics