آسایاد

نقطه شروع یادگیری

خانه / دوره ها / دوره آموزش ضروری توسعه نرم افزارهای اندرویدی

دوره آموزش ضروری توسعه نرم افزارهای اندرویدی


Developing Android Apps Essential Training

 

آموزش برنامه نویسی اندروید

Lynda – Developing Android Apps Essential Training

لیندا – آموزش ضروری توسعه نرم افزارهای اندرویدی

 

آسایادی عزیز، این دوره مورد استقبال عمومی قرار نگرفته

برای یادگیری برنامه نویسی اندروید، پیشنهاد میکنیم از دوره آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده (۲۰۱۶) که مورد استقبال قرار گرفته استفاده کنید.

 

دوره آموزشی Developing Android Apps Essential Training ، آموزش چگونگی توسعه نرم افزار های اندرویدی می باشد که توسط موسسه آموزشی لیندا تهیه است . در این فیلم آموزشی شما عزیزان با روش های چگونگی این کار برای سیستم عامل های اندروید آشنا خواهید شد . دیوید گاسنر (David Gassmer) که مدرس فیلم های آموزشی دوره Developing Android Apps Essential Training می باشد با مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار خود را آغاز می کند و در ادامه به بیان مفاهیمی از قبیل بررسی اندروید استودیو  ، نحوه پیکربندی دستگاه های مجازی و  فیزیکی برای تست ، آشنایی و درک ساختار یک پروژه اندرویدی، طراحی و بارگذاری صفحه نمایش ، چگونگی نمایش متن و تصویر ، چگونگی اضافه کردن منوها ، چگونگی پشتیبانی از صفحات متعدد ، آشنایی و استفاده از استایل ها و تم ها ، آشنایی و چگونگی کار با داده ها و بسیاری مباحث دیگر خواهد پرداخت تا شما عزیزان با آشنایی از این مفاهیم بتوانید براحتی به توسعه برنامه های این سیستم عامل موبایل بپردازید . پروژه تمرینی موجود در این دوره به شما این امکان را میدهد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی بتوانید تمامی موارد را بصورت عملی نیز انجام دهید .

 

 

آموزش برنامه نویسی اندروید

Android Operating System

اندروید درحال حاضر معروف ترین و محبوب ترین سیستم عامل دستگاه های موبایل است و پیش بینی میشود تا سال ۲۰۱۸ به اوج برسد. به علت تعداد زیاد مخاطبان اندرویدی (بیش از ۱میلیارد  مشتری در جهان و بیش از ۲۰ میلیون مشتری در ایران) برنامه نویسان اندروید میتوانند درآمد خوبی از این راه داشته باشند که با یک نگاه به مارکت های مرتبط  و مطالعه «بررسی درآمد برنامه نویسان ایرانی اندروید» می توان متوجه این قضیه شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی اندروید پیشنهاد میکنیم «چرا برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرم؟» را مطالعه کنید.

 

 

دیوید گاسنر

David Gassner

مدرس این دوره دیوید گاسنر هست. دیوید گاسنر در حال حاضر یکی از نویسندگان ارشد در شرکت لیندا هست می باشد و اکثر آموزش های برنامه نویسی اندروید لیندا توسط او آموزش داده شده. دیوید قبلا در شرکت Adobe کار میکرده و به زبان های برنامه نویسی مسلط است. نحوه تدریس دیوید واقعا فوق العاده است و مسائل را بصورت ساده آموزش میدهد که برای شروع یادگیری عالی است و هر کسی از یادگیری لذت خواهد برد.

 

 

اندروید استودیو

Android Studio

آموزش های این دوره مبتنی بر اندروید استودیو است. اندروید استودیو توسط گوگل پشتیبانی می شود و بسیاری از برنامه نویسان اندریودی در حال مهاجرت به اندروید استودیو هستند.

 

در این دوره یاد خواهید گرفت:

 • بررسی اندروید استودیو
 • پیکربندی دستگاه های مجازی و فیزیکی برای تست
 • درک ساختار یک پروژه آندروید
 • طراحی و صفحه بندی صفحه نمایش
 • نمایش متن و تصاویر
 • کنترل رویدادها
 • اضافه کردن منوها
 • مدیریت جهت یابی با اکتیوتی ها و طرح بندی
 • پشتیبانی از چندین صفحه نمایش
 • استفاده از استایل ها و تم ها
 • کار با داده ها

 

 

Real Time Web Analytics